Кошик

Дякуємо за виявлений інтерес до нашої компанії. На даний момент ми не можемо обробляти замовлення та відповідати на повідомлення, оскільки за графіком роботи сьогодні вихідний. Вашу заявку буде оброблено найближчим робочим днем. Ви можете отримати консультацію за телефоном Київстар 098-33-77-875, Vodafone 050-33-77-875.

+380 (67) 467-48-47
Менеджер Юрій

Гідроізоляційні суміші

Гідроізоляція – види та способи застосування

Основне завдання гідроізоляції – виконати захист конструкції від дії вологи. Гідроізолюючі матеріали призначені для створення водонепроникного шару. Також вони сприяють покращенню стійкості до корозії. Матеріали для гідроізоляції представлені в широкому асортименті, важливо підібрати їх відповідно до майбутніх робіт.       

 

Матеріал вибирається, виходячи з умов, у яких експлуатуватимуться будівельні споруди. Відрізняються вони способом облаштування та призначенням. Також різною буває технологія застосування, будівельна гідроізоляція може наноситися всередині та зовні, ділиться на вертикальну та горизонтальну. Якщо будівля експлуатується в агресивних умовах, виконуються спеціалізовані гідроізоляційні роботи.

Яку гідроізоляцію можна купити?

При виборі гідроізоляції необхідно враховувати експлуатаційні умови. Матеріали бувають:

  • Жорсткими. Представлені міцними бетонами, гідроізоляційними штукатурками. Робота виконується вручну або за допомогою спеціального обладнання, що подає стиснене повітря. 

  • Обмазочними. Покриття складається з декількох шарів, його товщина може досягати кількох сантиметрів. Представлена ​​бітумом і матеріалами, які містять бітум у складі. Застосовується для зовнішнього захисту будівель.

  • Фарбувальними. За допомогою матеріалів виконується зовнішня та внутрішня ізоляція. Допомагає уникнути невеликих тріщин та ерозії стін. Матеріал наноситься в кілька шарів, вручну або за допомогою спеціального інструменту.  

  • Рулонними. Матеріал представлений у вигляді рулонів, призначений для вертикальних та горизонтальних поверхонь. Найбільша популярність – у толю та руберойду. Вкладається в кілька шарів, їхня кількість залежить від умов, у яких експлуатується споруда. 

  • Мастичними. Представлені у вигляді полімерної мембрани, що укладається на поверхню. До складу безшовних покриттів входить гідроізоляційний та армуючий шар. Кількість шарів наноситься від однієї до трьох.

  • Пропитковими. Для виготовлення просочення застосовується цемент, хімічно активні речовини та пісок. Основне призначення - внутрішня гідроізоляція. Матеріал здатний проникати вглиб бетону, роблячи його водонепроникним. Товщина шару становить від 1 мм до 3 мм.     

  • Ін'єкційними. Матеріал вводиться під великим тиском у стіну. В результаті утворюється захисна плівка, що заповнює вільний простір. Вартість подібної гідроізоляції – найвища, але вона працює дуже швидко, застигання відбувається за кілька секунд.


Гідроізоляційні матеріали можна придбати у спеціалізованих магазинах. Ціни на гідроізоляцію можуть істотно відрізнятися, вартість за квадратний метр залежить від призначення матеріалу.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner