Кошик

Дякуємо за виявлений інтерес до нашої компанії. На даний момент ми не можемо обробляти замовлення та відповідати на повідомлення, оскільки за графіком роботи сьогодні вихідний. Вашу заявку буде оброблено найближчим робочим днем. Ви можете отримати консультацію за телефоном Київстар 098-33-77-875, Vodafone 050-33-77-875.

+380 (67) 467-48-47
Менеджер Юрій

Бітумна мастика, праймер

Гідроізоляційна мастика - яке її призначення?

Будівництво - справа серйозна, не прощає помилок і недбалості. Результат будівництва цілком і повністю залежить від декількох факторів, у число яких входять, звичайно ж, якісні будматеріали. Для покриття дахів покрівельними матеріалами вже давно використовують такий матеріал, як мастика. Для чого вона потрібна?

 

Мастика будівельна, вона ж гідроізоляційна покрівельна, - це суміш речовин, яка має консистенцію густої пасти, при нанесенні на будь-яку поверхню вона застигає, твердне. Мастика створена для того, щоб герметично з'єднувати будівельні елементи, яким необхідно дуже щільне прилягання, також, щоб заповнювати порожнини, виконуючи захисну функцію - ізоляцію від вологи. Крім покрівлі, вона корисна для сталевих труб, які прокладають у землі, тому що захищає від утворення корозії. Багато фахівців застосовують мастику практично скрізь, де необхідний захист від вологи або повна ізоляція.

Мастика будівельна - різновиди: яку саме необхідно купити?

Для того щоб правильно захистити від зовнішнього середовища покрівлю, необхідно розуміти, які є види мастики, яку мету переслідує кожна з них, щоб зробити роботу якісно, як то кажуть, на совість. Гідроізоляційна мастика для зовнішніх робіт буває двох видів: однокомпонентна мастика - вона вже готова до застосування і нічого додавати не потрібно, двокомпонентна мастика - потрібно змішати два склади, щоб отримати готову герметизуючу пасту.

 

Також є різновиди мастики за цільовим призначенням:

  •   для приклейки;

  • герметизуючі;

  • нетвердіючі;

  • гідроізолюючі;

  • універсальні.
     

 

За методом нанесення будівельна мастика буває холодна і гаряча. Зазвичай холодна суміш - це та, яка вже продається повністю готовою. Гарячу мастику перед застосуванням необхідно розігріти.

 

Щоб зрозуміти, яка саме мастика потрібна, потрібно розібратися в її складі. Зазвичай гідроізоляційна мастика складається з багатьох компонентів, серед яких: бітум, пластифікатори, розчинник, крейда, штучний каучук, гумова крихта і так далі. Мастики виготовляють на основі масел, з додаванням камеді і смол, а також з клеєм, розчинним склом або каучуком.

 

Бітумна, тіоколова і нетвердіюча мастика - полімерна паста на основі штучного каучуку. Головною її особливістю є те, що її шар не стискається і не зменшується при висиханні, і це кращий спосіб домогтися ідеального прилягання. Ця суміш відмінно тримається при високих і низьких температурах, але вимагає захисту від прямих сонячних променів, тому будівельники використовують її в широкому спектрі робіт.

 

Мастика герметизуюча нетвердіюча - також досить затребуваний матеріал, застосовується в роботах з віконними і дверними отворами в зведенні панельних будинків; дана будівельна "замазка" залишається еластичною завдяки спеціальним пластифікаторам.

 

Бітумна герметизирующая паста володіє великим спектром застосування, завдяки що входять до складу гумовим гранулам, матеріалами з полімерів і модифікаторів:

  •   захист покрівлі від вологи, пари, спеки і так далі;

  • ізоляція підлоги в приміщеннях з нестабільним температурним режимом;

  • наповнення порожнин в конструкціях.
     

На окреме слово заслуговує мастика герметизуюча. Вона має властивість застигання при температурі, яка її оточує, нею можна скористатися без будь-якої підготовки поверхні до герметизації, вона довго служить. Знання перерахованих вище властивостей, якими володіє гідроізоляційна мастика, допоможе зрозуміти, з якої причини у кожної з банок з герметиком в будівельному магазині різна ціна - вони всі дуже різні за складом і застосування.

У яких випадках необхідно купити гідроізоляційну мастику?

Зазвичай мастика для гідроізоляції служить для захисту фундаменту, стін і покрівлі будинку від попадання вологи. Також її можна використовувати для оздоблювальних і гідроізоляційних робіт всередині будинку. Це зручна і проста в застосуванні гідроізоляція, яка не вимагає спеціальних навичок при нанесенні.


Щоб купити відповідну гідроізоляційну мастику,досить знайти види даного герметика в каталозі сайту fortep.com.ua, вивчити їх і замовити з доставкою в Києві, Василькові, Борисполі, Ірпені та Броварах.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner