Кошик
31 відгук

Спасибо за проявленный интерес к нашей компании. В данный момент мы не можем обрабатывать заказы и отвечать на сообщения, поскольку по графику работы сегодня выходной. Ваша заявка будет обработана в ближайший рабочий день. Вы можете получить консультацию по телефону Киевстар 098-33-77-875, Vodafone 050-33-77-875.

+380674674847
+380504004847

Гладкий лист

Гладкий оцинкований лист

Покрівельне гладкий лист - лист оцинкованої сталі, який часто використовується для облаштування даху на житлових і промислових будівлях. Незважаючи на досить велику конкуренцію, цей матеріал продовжує займати лідируючі позиції на ринку. Причиною цьому служать довговічність і відмінні експлуатаційні характеристики вироби. Купити лист покрівельний оцинкований, ціна якого знаходиться у відмінному співвідношенні з якістю, можна на сайті fortep.com.ua.

Лист металу оцинкований: види і особливості

На оцинковані листи для даху ціна залежить від використовуваної технології виготовлення і експлуатаційних характеристик. Виробництво покрівельних матеріалів - багаторівневий і досить складний процес. Залежно від призначення, ви можете купити лист оцинковки однієї з наступних категорій:

 • ХП - виготовлений згідно технології холодного профілювання листовий металопрокат;

 • ПК - листпофарбований,реалізований в рулонах, що підходить для покрівлі господарських об'єктів;

 • ХШ - штампований лист, який не піддається термічній обробці;

 • ВІН - лист металу оцинкований загального призначення, активно використовується для вирішення будівельно-ремонтних завдань, включаючи покрівельні роботи.
   

 

Також ви можете купити оцинкований лист, ціна за лист якого залежить від товщини цинкового покриття. За цим критерієм матеріали поділяються на кілька класів - I (18-40 мкм), II (10-18 мкм) і підвищений (40-60 мкм).

 

В інтернет-магазині fortep.com.ua ви можете купити листи оцинковки з доставкою в Київ, Бориспіль, Бровари, Васильків і Ірпінь. Досвідчені консультанти завжди готові відповісти на ваші запитання і допомогти визначитися з вибором.

На що звернути увагу при виборі?

У нашому інтернет-магазині ви можете купити оцинкований лист на дах,який реалізується в роздріб і оптом, а ціна матеріалу розраховується не за штуку, а за м2.Пропоновані нами вироби мають наступні переваги:

 • компактні розміри і відносно невелику вагу;

 • не потребують точної обрешітці величини кроку;

 • здатні витримувати великі навантаження;

 • ріжуться з точних розмірами, з мінімальною кількістю відходів;
   

 • простий монтаж, який не вимагає особливих зусиль і витрат часу.
   


Одним з основних переваг оцинкованого листа для покрівлі є доступна ціна. Довжина таких виробів може становити 2, 3 або 6 метрів. Також в нашому інтернет-магазині ви можете замовити гладкий пофарбований лист, що ідеально підходить для виконання цілого ряду будівельних робіт.