Кошик

Дякуємо за виявлений інтерес до нашої компанії. На даний момент ми не можемо обробляти замовлення та відповідати на повідомлення, оскільки за графіком роботи сьогодні вихідний. Вашу заявку буде оброблено найближчим робочим днем. Ви можете отримати консультацію за телефоном Київстар 098-33-77-875, Vodafone 050-33-77-875.

+380 (67) 467-48-47
Менеджер Юрій

Скловата

Скловата виробників Knauf (Кнауф), Isover (Ізовер), Німан - самий недорогий і надійний утеплювач для покрівлі, мансарди, підлог по лагам і внутрішніх перегородок. Мінвата на основі скляного волокна відмінно теплоизолируют, не горить, не гниє, екологічно нешкідлива. За рахунок унікального властивості скляних волокон до відновлення форми після деформації матеріал в упаковці стискається без втрати механічних властивостей. Після розпакування утеплювач "піднімається" і приймає початкову форму. Поставляється цей утеплювач у рулонах, що допомагає істотно заощадити на транспортуванні. Скловати в машину поміститься в три рази більше, ніж, наприклад, базальтового утеплювача або пінопласту.

Внизу сторінки є приклади використання скловати в різних конструкціях. Якщо у Вас виникли питання по застосуванню - Ви завжди можете отримати консультацію у менеджера.

 

Тепло-звукоізоляція мансарди 

 
 
 
 
 
 
 
 
Тепло-звукоізоляція підлоги по лагам
  1. OSB-3 плита

  2. Скловата

  3. Пароізоляційна плівка

  4. Чорнова підлога з дошки або OSB-3 плити

  5. Підкладка під ламінат

  6. Ламінат або паркетна дошка

  7. Лаги

Скловата - доступний за ціною утеплювач для різних цілей

Утеплення - один з обов'язкових процесів будівництва, в ході якого підвищуються теплоізоляційні, а також акустичні характеристики будівлі в цілому і окремих приміщень, систем. Один з найбільш популярних матеріалів - скловата, так як ціна такого утеплювача дуже доступна, а характеристики досить високі. Утеплювач скловата підходить для різних цілей: для внутрішніх і зовнішніх робіт, для горизонтальних поверхонь, для покрівельних робіт, для закладення щілин, облаштування перекриттів між поверхами.

 

По суті, скловата - утеплювач з категорії мінеральної вати, його головна відмінність в базовому сировину, в якості якого виступає волокно зі скла (в основі якого кварцовий пісок, сода, бура, доломіт, вапняк). Речовина, може відрізнятися, зазвичай це полімерні композиції на основі фенол-альдегідів. Для виробництва вихідна сировина спочатку піддається впливу високих температур (близько 1400 С), після плавлення йде обробка полімерними аерозолями. Отримані в результаті цих процесів нитки використовуються для "ткання" скловолокнистого матеріалу, який в подальшому полимеризуется і формується або в рулонні матеріали, або в плитні. Відповідно, купити скловату можна, враховуючи ціну за рулон або за м2.У нашому інтернет-магазині fortep.com.ua ви можете замовити будь-який варіант.

Основні переваги скловати

Незважаючи на появу досконаліших і сучасних матеріалів, скловата все так само користується попитом за рахунок того, що вартість її дуже приваблива, плюс вона володіє такими характеристиками:

  • прекрасне звукопоглинання - за рахунок великої кількості пустот матеріал створює надійний захист від зовнішніх шумів;

  • еластичність - купити скловату можна для утеплення стін і будь-яких інших конструкцій, незалежно від їх конфігурації, розміру;

  • пожежостійкість - скловата для утеплення не підтримує процес горіння, але при температурі понад 450 С починає плавитися;

  • хімічна інертність - утеплення стін скловатою  доцільно виконувати і з тієї причини, що матеріал не взаємодіє з більшістю кислотних, лужних речовин, не вступає в агресивну хімічну реакцію з розчинниками, маслами;

  • стійкість до гниття - матеріал не є привабливим для комах, грибків, цвілі, відповідно, забезпечує захист конструкцій від таких біогенних несприятливих факторів;

  • відмінні властивості повітропроникності - матеріал володіє "дихаючими" властивостями, що важливо для підвищення ізоляційних характеристик.

 

З огляду на такий комплекс експлуатаційних якостей, можна зробити висновок, що скловата - той утеплювач, який однозначно варто купити для ізоляційних робіт, якщо йде розрахунок на термін служби 5-10 років, при цьому ще й стоїть вимога максимально низьку ціну. Але при цьому необхідно врахувати той факт, що при монтажі потрібно забезпечити себе засобами індивідуального захисту, укладати його краще в місцях, де не буде прямого доступу сонячних променів, так як під впливом ультрафіолету він руйнується.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner