Кошик
31 відгук

Спасибо за проявленный интерес к нашей компании. В данный момент мы не можем обрабатывать заказы и отвечать на сообщения, поскольку по графику работы сегодня выходной. Ваша заявка будет обработана в ближайший рабочий день. Вы можете получить консультацию по телефону Киевстар 098-33-77-875, Vodafone 050-33-77-875.

+380674674847
+380504004847

EPS (пінопласт)

    Пінопласт - це недорогий і ефективний утеплювач для стін, підлог і перекриттів. Головне при виборі пінополістиролу не низька ціна, а якість теплоізоляції. Основним показником, який визначає придатність  пінопласту для використання в різних системах утеплення будинку - це міцність. Міцність безпосередньо залежить від щільності. Чим вище щільність - тим більш високі навантаження утеплювач може витримати.

Для утеплення підлоги під стяжку і утеплення пласкої покрівлі, необхідно використовувати пінопласт марки EPS 150. Він витримує навантаження понад 150 кгс/м2 тому з легкістю впорається зі своїм завданням.

Пінополістирол для утеплення фасаду під штукатурку може бути меншої щільності -тому, що при теплоізоляції стін утеплювач не зазнає навантаження на стиск. У цьому випадку, за аналогією з ПСБС 25, оптимальним буде використання EPS 80.

Якщо утеплювати конструкції, де пінопласт не зазнає ніяких навантажень, окрім власної ваги (сюди можна віднести утеплення підлоги по лагам, утеплення під сайдинг, утеплення стелі або внутрішніх перетинок під гіпсокартон) достатньо легкого EPS 30.

    В усіх випадках буде краще, якщо пінопласт буде негорючим та з додаванням графіту. Пінографіт з додаванням антипіренів не розповсюджує полум'я та краще утеплює, ніж звичайний пінопласт. Більш детально про вибір утеплювача можна дізнатись з статті.

З огляду на те, що система штукатурного фасаду або покрівлі буде працювати по самому слабкій ланці - не варто ризикувати, заощадивши кілька гривень на вартості пінопласту. Адже крім пінопласту ви придбаєте клей, сітку, армування, декоративний шар, кріплення, заплатите за роботи. З огляду на загальну вартість штукатурного фасаду - економія на пінопласт буде не значною, а від якості пінопласту залежить робота всієї системи утеплення.

Пінопласт EPS

Пінопласт - легкий і щільний матеріал що часто застосовується для утеплення. Пінопласт типу EPS варто купити завдяки низькій ціні в співвідношенні з відмінною якістю продукту. Міцні плити не деформуються з часом. Зручність продукту в тому, що його можна застосовувати як для утеплення нових будівель, так і для старих. Купити утеплювач з пінопласту зручно в нашому інтернет-магазині, де можна замовити по відмінній якості і вартості відповідний по габаритах продукт. 

 

Виготовлення пінопласту дозволяє застосовувати його як якісний утеплювач: гранули полімеру від 0,5 до 1,3 мм спінюються в результаті складного процесу. В результаті виходить матеріал, на 98% складається з повітря. Структура продукту дозволяє домагатися ефективної теплоізоляції. 

Утеплювач з пінопласту: характеристики матеріалу

Завдяки складному процесу виготовлення виходить гідний продукт з відмінними ізоляційними властивостями. Переваги пінопласту EPS:

 • теплоізоляція при будь-яких температурах;

 • звукоізоляція і захист від вітру листів пінопласту;

 • вологостійкість дозволяє використовувати матеріал для фундаментних робіт;

 • висока стійкість до навантажень;

 • усадка відсутня, форма незмінна;

 • довговічність і хімічна стійкість;

 • несхильність до грибків і плісняви;

 • нетоксичність при використанні;

 • зручність в монтажі, легко отримати потрібну форму;

 • з точки зору екологічності продукт дуже хороший - його можна використовувати повторно;

 • завдяки антипіренами пінопласт стійкий до спалаху і експлуатується при температурі до + 85 ° С. 

 

Всі ці якості досягаються шляхом складного виготовлення, в результаті якого виходить продукт, що складається з мінімальної кількості полімеру. Такі властивості дозволяють його використовувати в багатьох напрямках будівництва. Купити в нашому інтернет-магазині за вигідною низькою ціною пінопласт для утеплення можна з розрахунком вартості за лист. 

Вартість пінопласту - вагома причина вибрати цей чудовий ізоляційний матеріал

Існує кілька марок полістиролу типу EPS. При мінімальному значенні щільності 9-10 кг / м³ теплопровідність продукту - 0,044 Вт / (м * К) в сухому стані. Показник змінюється при підвищеному співвідношенні щільності. Будь-який варіант спіненого пінополістиролу - це доступний для кожного покупця ізоляційний матеріал, який користується величезною популярністю. 

 

Пінопласт листовий щільності від 10 до 30 кг на куб за низькою ціною - це вигідне рішення. Зручно придбати плиту з рівною кромкою або зі скошеною кромкою для більш комфортного монтажу. По маркуванню легко визначити тип матеріалу:

 • для якого виду робіт використовується;

 • щільність;

 • технологія виготовлення;

 • вид кромки продукту;

 • показники товщини, ширини і довжини. 


Використовуючи ці дані, можна як підібрати необхідний продукт, так і зрозуміти, чи підходить він для певного типу робіт. Ви можете купити твердий пінопласт по відмінною ціною, замовивши його на сайті fortep.com.ua