
- В наличии
- Оптом и в розницу
Экструдированный пенополистирол под штукатурку PNP MG 100 мм с шершавой поверхностью
276,55 ₴/лист
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 5 000 ₴
Екструдований пінополістирол під штукатурку PNP MG - високоефективний теплоізоляційний матеріал останнього покоління, який виготовляється методом екструзії з полістиролу загального призначення. У готовому вигляді це жорсткий спінений термопласт з шорсткою поверхнею що забезпечує відмінну адгезію при приклеюванні
Застосування:
Цей вид плит, в першу чергу, призначений для використання під штукатурку або оздоблення плиткою.
Не боїться вологості та не гниє – тому ідеально підходить для утеплення фундаменту та цоколя будівлі з подальшим декоративним оздобленням.
Має високі теплозберігаючі здібності, ефективний при невеликій товщині утеплення - тому ідеально підходить для утеплення балконів і лоджій зсередини, коли важливий кожен сантиметр. Також цей матеріал дозволяє утеплити укоси на вікнах. Високі теплозберігаючі здібності та низька паропроникність позбавить вас від мокрих кутів.
Випускається у товщині 20 мм, 30 мм, 40 мм, 50 мм, 100 мм.
Для монтажу екструдованого пінополістиролу може знадобитися:
Спеціальна мастика для приклеювання екструдованого пінополістиролу, яка не містить розчинника і не роз'їдає утеплювач - для приклеювання на цоколь, фундамент.
Склосітка, дюбель-парасольки, суміш для приклеювання та армування при утепленні штукатурного фасаду та утеплення віконних укосів.
Стяжка підлоги і самовирівнювальна підлога для укладання екструзії при утепленні під теплу підлогу.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ORANGE TOWER |
| Страна производитель | Молдавия |
| Плотность | 27 кг/м3 |
| Теплопроводность | 0.034 Вт/мК |
| Упаковка | Пачка |
| Форма поставки материала | Фасованная |
| Дополнительные характеристики | |
| Водопоглощение | 0.4 % |
| Температура эксплуатации, С | -50/+75 |
| Размеры | |
| Длина | 1185 мм |
| Толщина | 100 мм |
| Ширина | 585 мм |
- Цена: 276,55 ₴/лист
- Способ упаковки: Материал упакован в герметичную упаковку по 4 листа толщиной 100 мм В одной упаковке 2,77 м2.

