Кошик
+380 (67) 467-48-47
Менеджер Юрій

Скловата

Скловата виробників Knauf (Кнауф), Isover (Ізовер), Німан - самий недорогий і надійний утеплювач для покрівлі, мансарди, підлог по лагам і внутрішніх перегородок. Мінвата на основі скляного волокна відмінно теплоизолируют, не горить, не гниє, екологічно нешкідлива. За рахунок унікального властивості скляних волокон до відновлення форми після деформації матеріал в упаковці стискається без втрати механічних властивостей. Після розпакування утеплювач "піднімається" і приймає початкову форму. Поставляється цей утеплювач у рулонах, що допомагає істотно заощадити на транспортуванні. Скловати в машину поміститься в три рази більше, ніж, наприклад, базальтового утеплювача або пінопласту.

Внизу сторінки є приклади використання скловати в різних конструкціях. Якщо у Вас виникли питання по застосуванню - Ви завжди можете отримати консультацію у менеджера.

 

Тепло-звукоізоляція мансарди 

 
 
 
 
 
 
 
 
Тепло-звукоізоляція підлоги по лагам
  1. OSB-3 плита

  2. Скловата

  3. Пароізоляційна плівка

  4. Чорнова підлога з дошки або OSB-3 плити

  5. Підкладка під ламінат

  6. Ламінат або паркетна дошка

  7. Лаги

Скловата - доступний за ціною утеплювач для різних цілей

Утеплення - один з обов'язкових процесів будівництва, в ході якого підвищуються теплоізоляційні, а також акустичні характеристики будівлі в цілому і окремих приміщень, систем. Один з найбільш популярних матеріалів - скловата, так як ціна такого утеплювача дуже доступна, а характеристики досить високі. Утеплювач скловата підходить для різних цілей: для внутрішніх і зовнішніх робіт, для горизонтальних поверхонь, для покрівельних робіт, для закладення щілин, облаштування перекриттів між поверхами.

 

По суті, скловата - утеплювач з категорії мінеральної вати, його головна відмінність в базовому сировину, в якості якого виступає волокно зі скла (в основі якого кварцовий пісок, сода, бура, доломіт, вапняк). Речовина, може відрізнятися, зазвичай це полімерні композиції на основі фенол-альдегідів. Для виробництва вихідна сировина спочатку піддається впливу високих температур (близько 1400 С), після плавлення йде обробка полімерними аерозолями. Отримані в результаті цих процесів нитки використовуються для "ткання" скловолокнистого матеріалу, який в подальшому полимеризуется і формується або в рулонні матеріали, або в плитні. Відповідно, купити скловату можна, враховуючи ціну за рулон або за м2.У нашому інтернет-магазині fortep.com.ua ви можете замовити будь-який варіант.

Основні переваги скловати

Незважаючи на появу досконаліших і сучасних матеріалів, скловата все так само користується попитом за рахунок того, що вартість її дуже приваблива, плюс вона володіє такими характеристиками:

  • прекрасне звукопоглинання - за рахунок великої кількості пустот матеріал створює надійний захист від зовнішніх шумів;

  • еластичність - купити скловату можна для утеплення стін і будь-яких інших конструкцій, незалежно від їх конфігурації, розміру;

  • пожежостійкість - скловата для утеплення не підтримує процес горіння, але при температурі понад 450 С починає плавитися;

  • хімічна інертність - утеплення стін скловатою  доцільно виконувати і з тієї причини, що матеріал не взаємодіє з більшістю кислотних, лужних речовин, не вступає в агресивну хімічну реакцію з розчинниками, маслами;

  • стійкість до гниття - матеріал не є привабливим для комах, грибків, цвілі, відповідно, забезпечує захист конструкцій від таких біогенних несприятливих факторів;

  • відмінні властивості повітропроникності - матеріал володіє "дихаючими" властивостями, що важливо для підвищення ізоляційних характеристик.

 

З огляду на такий комплекс експлуатаційних якостей, можна зробити висновок, що скловата - той утеплювач, який однозначно варто купити для ізоляційних робіт, якщо йде розрахунок на термін служби 5-10 років, при цьому ще й стоїть вимога максимально низьку ціну. Але при цьому необхідно врахувати той факт, що при монтажі потрібно забезпечити себе засобами індивідуального захисту, укладати його краще в місцях, де не буде прямого доступу сонячних променів, так як під впливом ультрафіолету він руйнується.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner