Кошик
+380 (67) 467-48-47
Менеджер Юрій

Технічна ізоляція

Технічна і спеціальна теплоізоляція з мінеральної вати

Використання спеціальних теплоізоляційних матеріалів є обов'язковим етапом багатьох будівельних і ремонтних процесів. Базальтові плити – якісний теплоізоляційний матеріал, вироблений з мінеральної вати на синтетичному зв'язуючому.

Техническая изоляция - это противошумовая, противопожарная изоляция, теплоизоляция, а также изоляция, используемая для предотвращения конденсации жидкости; это изоляция трубопроводов, изоляция технологического оборудования тепловых станций и систем отопления, холодного и горячего водоснабжения, вентиляции. Таже к техизоляции относится использование узкопрофильного утеплителя, такого как клины и галтели, с помощью которых делают обустройство плоских кровель, обеспечивая их правильную геометрию и функционирование. Технічна ізоляція представлена у вигляді плит, циліндрів, ламелей, клинів та інших матеріалів, призначених для високих робочих температур.

Сфери використання спеціальної та технічної ізоляції з базальтових плит

  • формування ухилів і контр-уклону на плоскій покрівлі (клини, галтелі);
  • пристрій протипожежних розтинів;
  • утеплення фасаду (ламелі);
  • теплоізоляція трубопроводів, опалювального, сантехнічного обладнання (мати, циліндри).

Технічна ізоляція - важливий елемент при будівельних роботах

Будь-які вдосконалення щодо підвищення комфорту життєдіяльності людей вимагають наявності спеціалізованих матеріалів. При монтажі систем водопостачання, опалення та каналізації обов'язково застосовують технічну ізоляцію. Крім інженерних систем такий вид матеріалу знаходить широке застосування для ізоляції технічного обладнання. Таким чином, значно продовжується його експлуатаційний ресурс і знижується ризик травм для обслуговуючого персоналу.

 

Технічна теплоізоляція дозволяє значно скоротити витрати тепловтрат, її особливістю є захист поверхні від згубного впливу зовнішнього середовища. Завдяки зручній формі, такий матеріал можна укладати на рівні та фігурні поверхні, забезпечуючи достатню їх ізоляцію та захист від різних зовнішніх факторів.

Технічна ізоляція - види та особливості матеріалу

На вітчизняному ринку будматеріали представлені в широкому асортименті, знайти для себе потрібний товар можуть люди з різною купівельною спроможністю. Велика різноманітність теплоізоляційних матеріалів умовно можна розділити на дві великі категорії:

  • Спінені полімерні матеріали - це може бути поліетилен, синтетичний каучук, вони підходять для ізоляції обладнання різного призначення. Додатково така ізоляція може бути покрита алюмінієвою фольгою, склотканиною, металізованою плівкою. 

  • Матеріали на основі базальтового або скляного волокна – виробники пропонують як готові конструкції, так і окремі елементи. Така технічна теплоізоляція знаходить застосування в інженерних системах всередині та зовні приміщень, вона витримує перепади температур.

 

Завдяки новітнім розробкам виробників багато видів термоізоляції можна використовувати повторно без втрати матеріалом всіх його заявлених характеристик. Це вигідно з фінансової точки зору, тому вартість такого матеріалу цілком себе виправдовує.

Критерії вибору технічної ізоляції

Перед покупкою такого матеріалу слід зважати на деякі важливі параметри. Вивчіть гранично допустиму температуру використання матеріалу, окремі його види здатні витримувати короткочасне підвищення до 1000 °C, основна ж частина стабільно виконує захисні функції в температурному діапазоні від -150 до +750 °C. Також має значення товщина матеріалу, що її підбирають залежно від вимог конкретного інженерного об'єкта або типу обладнання.

 

Варто замислитись і про доцільність вибору додаткового покриття. Крім цих факторів, беріть до уваги репутацію постачальника, у цьому випадку ви будете повністю впевнені у відповідності до заявлених виробником характеристик матеріалу. У широкому асортименті технічна ізоляція представлена ​​в інтернет-магазині будматеріалів fortep.com.ua, купити її ви можете з доставкою до Бровари, Бориспіль, Київ, Ірпінь, Васильків за доступною вартістю.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner